Hakkımızda

System Water olarak, su arıtma sektöründe 2008 yılından beri aktif bir şekilde hizmet veriyoruz. Yapılan işçilik ve yedek parçaların tümüne garanti veriyor olmamızın yanı sıra, 15 günlük deneme aşamasından sonra koşulsuz şartsız ürününüzü dilediğiniz şekilde iade edebilmenize de olanak sağlamaktayız. Bünyesinde ki profesyonel ekip ve her ilde bulunan teknik servis personellerimizle birlikte ülke çapında teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda System Water Su Arıtma Sistemleri olarak Türkiye Su Arıtmacılar Derneğininde üyesi konumundayız. İlgili numaralardan bize ulaşabilir, 7/4 teknik destek alabilirsiniz.

System Water

0
Endüstriyel Kurulum
0
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Hizmet
0
Şube

Neden Biz ?

Doğal
Cihazlarımızda kullanmakta olduğumuz Alman ve Amerikan filtrasyonlarla en doğal ve kaliteli suyu ayağınıza getiriyoruz.
Sağlıklı
Markamıza iat hiç bir cihaz filtrasyonunda katkı maddesi, renklendirici veyea kimyasal bileşik bulunmamaktadır. Filtreler stabilize ortamda el değmeden üretilmektedir.
Ekonomik
Türkiye'de ki en geniş fiyat yelpazesine sahip su arıtma cihazlarımızla bir birinden farklı bütçelere ve fiyat/performans ölçülerien göre ürünler hazırlıyoruz.
Tam Destek
Personel hizmetini bile garanti kapsamında tutan tek firma olarak, bir arıtma cihazı için sağlanbilecek tüm garanti koşullarını sağlıyor ve taahhüt ediyoruz.

Sizde bir su arıtma cihazı sahibi olun!

Ekibimizle Tanışın !

Guena Varia

Web Developer

Ethan Oliver

Programmer