Biz Kimiz ?

System Water olarak, Su arıtma sektöründe 10 yıldan uzun bir süredir aktif şekilde hizmet veriyoruz. Yapılan işçilik ve yedek parçaların tümüne garanti veriyor olmamızın yanı sıra, 15 günlük deneme aşamasından sonra koşulsuz şartsız ürününüzü dilediğiniz şekilde iade edebilmenize de olana sağlamaktayız. Bünyesinde ki profesyonel ekip ve her ilde bulunan teknik servis personellerimizle birlikte ülke çapında servis hizmeti sağlamaktayız. Aynı zamanda System Water Su Arıtma Sistemleri olarak Türkiye Su Arıtmacılar Derneğininde üyesi konumundayız. İlgili numaralardan bize ulaşabilir, 7/24 teknik destek alabilirsiniz.

System Water

0
Resmi Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Sertifika
0
Kurulu Cihaz

Neden Biz ?

Doğal
Cihazlarımızda kullanmakta olduğumuz Alman ve Amerikan filtrasyonlarıyla en doğal ve kaliteli suyu ayağınıza getiriyoruz.
Sağlıklı
Markamıza ait hiç bir cihaz filtrasyonun da katkı maddesi, renklendirici veya kimyasal bileşik bulunmamaktadır. Filtreler stabilize ortamlarda el değmeden hazırlanmaktadır.
Ekonomik
Türkiye'de ki en geniş fiyat yelpazesine sahip su arıtma cihazlarımızla bir birinden farklı bütçelere ve fiyat/performans ölçülerine göre ürünler hazırlıyoruz.
Tam Destek
Personel hizmetini bile garanti kapsamında tutan tek firma olarak, bir arıtma cihazı için sağlanabilecek tüm garanti koşullarını sağlıyor ve taahhüt ediyoruz.

Sizde bir su arıtma cihazı sahibi olun!

Personel Ekibimiz

James Daniels

CEO

Michael Williams

Manager

Ethan Oliver

Developer

Charlotte Harrison

Designer